Velké slevy!!!

H-PROTECTOR® HUMIC WATER. Pro Váš zdravý život!

Období prázdnin, tak či onak, je spojeno s: množstvím chutných, aromatických a zcela nezdravých pokrmů, které nás nevědomky nutí konzumovat více. Přejídání může mít za následek metabolické a zažívací poruchy těla, zvýšení hladiny cholesterolu a cukru v krvi, zpomalení funkce mozku a zvýšení kyselosti; nedodržování denního režimu, stravy a odpočinku; sedavý životní styl.
To vše je stres nejen pro biologické hodiny, ale pro celý organismus jako celek. Výsledek strávených prázdnin může negativně ovlivnit zdraví a vzhled. Existuje mnoho způsobů, jak se vyhnout následkům. Life Force vám upřímně přeje strávit tento rok s péčí o sebe a své blízké.
Přírodní H-PROTECTOR® HUMIC WATER vám umožní užít si života a načerpat energii, abyste dobyli nové výšky a realizovali své plány!

Trápí vás únava a nedostatek energie? Řešení je tady!

Pro zachování zdraví a krásy v dnešních stresem ovlivněných životních podmínkách je důležité doplňovat stravu biologicky čistými potravinami a funkčními doplňky stravy. Přípravek H-Protector® LF70® s vysokým obsahem huminové kyseliny je vyroben primárně pro zvýšení imunitydetoxikaci a tím omlazení celého těla, správné funkce střev, jiskřivou pokožku bez vyrážek a zánětů, dostatek denní energie a nastartování aktivního životního stylu.

Známé rčení: JSME TO, CO JÍME??? Ale není to tak. NEJSME TO, CO JÍME, ALE CO NAŠE TĚLO absorbuje, stravuje a asimiluje. Tělo ne vždy rozpozná a vstřebá syntetické vitamíny, které používáme v naději na „podporu imunity“. Výsledkem je, že je naše tělo odmítá. Naše tělo je znečištěno nezdravou stravou, nezdravým životním stylem, konzumací alkoholu, kouřením, vysoce kalorickými potravinami nebo potravinami vyrobenými z rostlinných a živočišných produktů pěstovaných s použitím chemikálií, pesticidů atd. Naše produkty řady H-PROTECTOR® LF70® jsou funkční přírodní přípravky na bázi přírodních huminových látek, které přispívají k účinné, rychlé a snadné asimilaci živin vstupujících do těla na buněčné úrovni, jakož i k přirozené a bezpečné eliminaci toxinů a zvýšení antivirové, antiparazitní a antibakteriální ochrany těla.

Všeobecné známo že kyselina huminová váže a odvadí z organismu toxiny a posíuje imunitu.

H-PROTECTOR® LF70® je účinný přírodní enterosorbent huminových kyselin z nejčistšího leonarditu, čistí organismus od metabolitů patogenních mikroorganismů, alergenů, toxinů a alkoholu, normalizuje a aktivizuje všechny biologické funkce.

Podporuje silnou imunitu, vytváří rovnováhu v těle a optimální prostředí, které umožňuje všem systémům stabilně fungovat na buněčné úrovni a pracovat bez přerušení.
Snižuje obsah volných radikálů což zpomaluje proces stárnutí.
Cílem používání přípravku je dosažení PH rovnováhy, alkalické krvi a odstranění toxinů z organismu. Po kompletní detoxikaci bude i vaše pokožka zářit zdravím.
Přípravek podporuje trávení, zlepšuje vstřebávání prospěšných živin, vylučuje škodlivé látky z těla, normalizuje metabolismus, omezuje kvašení v žaludku, nadýmání, zácpu a případy dyspepsie.
 
H-PROTECTOR HUMIC WATER 30 ml. Přírodní koncentrovaný komplex huminových a fulvových kyselin, alkalický kapalný roztok, doplněk stravy.
Novinka Tip
od 433,91 Kč bez DPH
od 499 Kč / ks
599 Kč (až –16 %)
+ další
Skladem

H-PROTECTOR® HUMIC WATER LF70® je vodný roztok huminových a fulvokyselin vyrobených z leonarditu.  Produkt má vysokou biologickou aktivitu. H-PROTECTOR®...

Kód: 6030
1 položek celkem

Huminové kyseliny jsou pro náš organismus významnými doplňky, které našemu organismu výrazně prospěšné.