Velké víkendové slevy!!! Velké víkendové slevy!!! Velké víkendové slevy!!!

Reasil Humic Health, biologicky aktivní detoxikační krmný materiál pro všechny druhy hospodářských zvířat, přírodní zdroj huminových kyselin.

Biologicky aktivní krmný přípravek v práškové formě pro zvířata, drůbež a ryby. Má vysokou biologickou hodnotu a účinnost použití. Používá se jako krmivo pro všechny druhy zvířat. Testováno v MTD Ústrašice a VÚZT Praha. Snižuje emise amoniaku až o 26,3%, zabraňuje průjmům. Splňuje normy Goteborgského protokolu, Tato technologie uznána jako snižující technologie pro zavedení Zásad správné zemědělské praxe nebo pro Integrované povolení provozu. standardní cena: 6 900 Kč –0 % 6 875 Kč / ks 5 978,26 Kč bez DPH 275 Kč / 1 kg
Můžeme doručit do:
Kód: 50/PYT
Reasil Humic Health, biologicky aktivní detoxikační krmný materiál pro všechny druhy hospodářských zvířat, přírodní zdroj huminových kyselin.
Reasil Humic Health
6 900 Kč –0 %
Balení: Pytel 25 kg
Skladem 50/PYT
Můžeme doručit do: 6.12.2023
6 900 Kč
6 875 Kč / ks
5 978,26 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Zabraňte průjmům u zvířat.

Každý průjem ničí velké množství střevních buněk, které nelze ani při optimální léčbě zcela obnovit. Toto výrazně omezuje schopnost organizmu vstřebávat živiny. To má velmi negativní dopad na produktivitu hospodářských zvířat. Například pří chovu telat bylo vědecky prokázáno, že každý průjem může budoucí dojnici odebrat mezi 2 000 a 3 000 litry mléka. Při průměrné celoživotní produkci 20 000 až 30 000 litrů mléka to odpovídá ztrátě až 10 procent při každém průjmu. Průjem může mít dramatický dopad i na kojená prasata. Proto zamezení průjmu u selat je velmi důležité. Kromě životně důležitých imunoglobulinů a živin se na selata přenášejí i škodlivé látky, jako jsou endotoxiny, prostřednictvím mleziva prasnice. Sele v porodním kotci navíc přichází do styku s patogenními bakteriemi z výkalu prasnice. V prvních dnech života není imunitní systém selat dostatečně vybudován, aby odolal tlaku infekce. Výsledkem je průjem.

Přípravek Reasil Humic Health zajistipředcházení a řešení průjmů u selat tim že neutralizuje škodlivé endotoxiny ve střevech prasnic. Výsledkem je, že se tyto endotoxiny již nedostávají do mleziva. Kromě toho, Reasil Humic Health zamezuje šíření patogenních bakterií, jako je E. coli , tak, že riziko infekce pro selata je výrazně snížena. 

Reasil Humic Health:

 • Zvyšuje produktivitu zvířat, drůbeže, ryb.
 • Krmivo pro nosnice pro zlepšeni kvality vajec.
 • Zlepšuje kvalitu masa, mléka, vajec a vlny - a tím zvyšuje ziskovost produkce v chovu zvířat, drůbežářství a chovu ryb.
 • Snižuje výskyt onemocnění a úmrtnost.
 • Podporuje odstraňování zbytků antibakteriálních a antimikrobiálních léků a jejich metabolitů z těla zvířat, drůbeže a ryb.
 • Normalizuje činnost gastrointestinálního traktu: stimuluje vývoj střevních klků, aktivuje procesy vstřebávání a asimilace složek krmiva, zlepšuje rychlost přeměny krmiva.
 • Stimuluje metabolické procesy v těle a zlepšuje vstřebávání vápníku a stopových prvků.
 • Zlepšuje biologické parametry krve a má hepatoprotektivní účinek.
 • Je enterosorbentem, pohlcujícím endotoxiny a mykotoxiny.
 • Zvyšuje odolnost vůči stresu.
 • Zvyšuje hodnotu hnoje pro kompostování a další použití jako organického hnojiva v důsledku toho, že obsahuje huminové kyseliny.
 • Snižuje uvolňování amoniaku z podestýlky / hnoje.

Krmivo Reasil Humic Health se používá v technologii Reasil pro všechny druhy hospodářských zvířat, drůbeže a ryb.

Reasil Humic Health se přidává do krmiva v krmírnách nebo na krmivářských farmách pomocí stávajících míchacích technologií.

Doporučení pro použití:

Druh zvířete Dávkování na   1 t krmiva/kg Dávkování na 100 kg živé hmotnosti/g Období/přerušení krmení
Drůbež 1,5-3 2 - 8 14-20 dní /7 dní
Prasata, selata 3 8 30 dní /10 dní
Skot 4,5 10 30 dní /10 dní
Krávy ve vnitřním chovu 4,5 10 2 měsíce za sebou před otelením
Jalovice 4,5 10 ve 3 obdobích po 30 dnech / 10 dní
Býčci 4,5 10 ve 4 obdobích po 30 dnech / 10 dní
Malý skot 1,5 2 30 dní /10 dní
Koně 3 8 30 dní/10 dní
Kožešinová zvířata 1,5 2 30 dní /10 dní
Ryby 1,5 2 30 dní /10 dní

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balení: 25 kg

Kontaktujte nás pro informace, případnou technickou konzultaci a pro návrh technologie vhodné přesně pro Váš případ.