H-PROTECTOR® HUMIC WATER

1 položek celkem

Období prázdnin, tak či onak, je spojeno s: množstvím chutných, aromatických a zcela nezdravých pokrmů, které nás nevědomky nutí konzumovat více. Přejídání může mít za následek metabolické a zažívací poruchy těla, zvýšení hladiny cholesterolu a cukru v krvi, zpomalení funkce mozku a zvýšení kyselosti; nedodržování denního režimu, stravy a odpočinku; sedavý životní styl.
To vše je stres nejen pro biologické hodiny, ale pro celý organismus jako celek. Výsledek strávených prázdnin může negativně ovlivnit zdraví a vzhled. Existuje mnoho způsobů, jak se vyhnout následkům. Life Force vám upřímně přeje strávit tento rok s péčí o sebe a své blízké.
Přírodní H-PROTECTOR® HUMIC WATER vám umožní užít si života a načerpat energii, abyste dobyli nové výšky a realizovali své plány!

Pro zachování zdraví a krásy v dnešních stresem ovlivněných životních podmínkách je důležité doplňovat stravu biologicky čistými potravinami a funkčními doplňky stravy. Přípravek H-Protector® LF70® s vysokým obsahem huminové kyseliny je vyroben primárně pro zvýšení imunitydetoxikaci a tím omlazení celého těla, správné funkce střev, jiskřivou pokožku bez vyrážek a zánětů, dostatek denní energie a nastartování aktivního životního stylu.

Známé rčení: JSME TO, CO JÍME??? Ale není to tak. NEJSME TO, CO JÍME, ALE CO NAŠE TĚLO absorbuje, stravuje a asimiluje. Tělo ne vždy rozpozná a vstřebá syntetické vitamíny, které používáme v naději na „podporu imunity“. Výsledkem je, že je naše tělo odmítá. Naše tělo je znečištěno nezdravou stravou, nezdravým životním stylem, konzumací alkoholu, kouřením, vysoce kalorickými potravinami nebo potravinami vyrobenými z rostlinných a živočišných produktů pěstovaných s použitím chemikálií, pesticidů atd. Naše produkty řady H-PROTECTOR® LF70® jsou funkční přírodní přípravky na bázi přírodních huminových látek, které přispívají k účinné, rychlé a snadné asimilaci živin vstupujících do těla na buněčné úrovni, jakož i k přirozené a bezpečné eliminaci toxinů a zvýšení antivirové, antiparazitní a antibakteriální ochrany těla.

Všeobecné známo že kyselina huminová váže a odvadí z organismu toxiny a posíuje imunitu.

H-PROTECTOR® LF70® je účinný přírodní enterosorbent huminových kyselin z nejčistšího leonarditu, čistí organismus od metabolitů patogenních mikroorganismů, alergenů, toxinů a alkoholu, normalizuje a aktivizuje všechny biologické funkce.

Podporuje silnou imunitu, vytváří rovnováhu v těle a optimální prostředí, které umožňuje všem systémům stabilně fungovat na buněčné úrovni a pracovat bez přerušení.
Snižuje obsah volných radikálů což zpomaluje proces stárnutí.
Cílem používání přípravku je dosažení PH rovnováhy, alkalické krvi a odstranění toxinů z organismu. Po kompletní detoxikaci bude i vaše pokožka zářit zdravím.
Přípravek podporuje trávení, zlepšuje vstřebávání prospěšných živin, vylučuje škodlivé látky z těla, normalizuje metabolismus, omezuje kvašení v žaludku, nadýmání, zácpu a případy dyspepsie.
Huminové kyseliny jsou pro náš organismus významnými doplňky, které našemu organismu výrazně prospěšné. 
sklenena lahvicka s cernym kapatkem 30 ml 02
Akce Novinka Tip
od 299 Kč / ks
od 247,11 Kč bez DPH

Přírodní koncentrovaný komplex huminových a fulvokyselin, detoxikační alkalický kapalný roztok z Leonarditu LF70, doplněk stravy. H-PROTECTOR® HUMIC WATER LF70® je...

Kód: 6030
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení