Informace pro partnery a velkoodběratele, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu.

Reasil pro zviřata. Krmiva a bezpečné produkty pro hospodářská zviřata ze sibiřského Leonarditu .

Life Force využívá vědu a sílu přírody k vytváření vědecky založených a nákladově efektivních řešení pro chov drůbeže, zvířat a ryb, jakož i pro pěstování plodin. 
Naše výrobky pomáhají obnovovat úrodnost půdy a řešit problémy s odvlhčováním. 
Rovněž zlepšují přeměnu krmiva, kvalitu masa, mléčných výrobků, vajec a rybích produktů. Umožňují zemědělcům dosáhnout vynikající výkonnosti v chovu zvířat a chovu ryb bez použití antibiotik a růstových hormonů. 
Je to důležité pro udržitelnost ekosystémů, zlepšení chovu a pro zdraví a kvalitu života lidí.

Naším neochvějným cílem je vyvíjet produkty a technologie, abychom vyhověli výzvám tohoto odvětví. Neustále se zdokonalujeme a inovujeme prací našeho výzkumného centra i spoluprací s mezinárodními univerzitami, laboratořemi a výzkumnými organizacemi.
Naše investice do vývoje inovativních technologií nám umožnila vytvořit technologii Reasil ® ke zkrácení doby eliminace zbytků veterinárních léčiv z těla drůbeže a zvířat.
Tato technologie je založena na jedinečném působení huminových kyselin - hlavní aktivní složky produktů Reasil. Díky svým biologickým vlastnostem a výjimečné struktuře mají huminové kyseliny antivirové, protizánětlivé, antibakteriální a antiparazitické vlastnosti. Jsou účinným sorbentem a hepatoprotektorem. To umožňuje rychlejší a efektivnější odstranění zbytků antibiotik z tkání drůbeže a zvířat, stejně jako ochranu jater a zvýšení produkční kapacity.
Huminové kyseliny jsou také považovány za přírodní imunostimulanty, což umožňuje snížit používání antibiotik při zachování produktivity a zlepšení celkového stavu zvířat. Používá se jako krmivo pro slepice, krmivo pro králíky a krmení pro ryby.

01 (2)
07

Reasil Humic Health
Novinka Tip Akce
5 500 Kč –9 %
4 123,97 Kč bez DPH
4 990 Kč / ks

Biologicky aktivní krmný přípravek v práškové formě pro zvířata, drůbež a ryby. Má vysokou biologickou hodnotu a účinnost použití. Používá se jako krmivo pro všechny druhy...

Kód: 50
Reasil Humic Vet 10
Tip Novinka
3 552,89 Kč bez DPH
4 299 Kč / ks

Tekutá, ve vodě rozpustná doplňková látka krmiva s komplexním účinkem ke zvýšení produktivity hospodářských zvířat a drůbeže. Produkt sibiřské panenské přírody, který není...

Kód: 56
Leonardite 25 kg black (1)
Tip Novinka Akce
5 200 Kč –4 %
4 123,97 Kč bez DPH
4 990 Kč / ks

Leonardit - hlavní zdroj huminových látek v přírodě.  Leonardit obsahuje více huminových kyselín než rašelina a sapropel. Jejich charakteristickým znakem je...

+ další
Kód: ITL/0001
Humi clean
Novinka
1 847,11 Kč bez DPH
2 235 Kč / ks

Kondicionér podestýlky pro vytváření a udržování ekologického a bezpečného prostředí pro chov zemědělských zvířat a drůbeže.  Produkt sibiřské panenské přírody, který není...

Kód: ITL/0110
4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení